Новини 06.10.2018 р.

Екскурсія на завод «Южкабель» і науково-дослідний і проектно-конструкторський інститут «Молния» студентів кафедри електроенергетики

Студенти 1-2 курсу в жовтні 2018 року відвідали завод «Южкабель», який являється найбільшим в Україні по випуску кабельно-провідникової продукції. Майбутні енергетики ознайомилися з електротехнічним обладнанням підприємства. Студенти кафедри електроенергетики СумДУ також відвідали НДПКІ «Молния» - найбільший науково-дослідний і випробувальний центр, що спеціалізується в області техніки високих напруг, електромагнітної стійкості та сумісності, розробці електромагнітних технологій широкого функціонального призначення на основі надпотужних імпульсних електричних і магнітних полів. Особливе значення в роботі інституту мають питання, пов'язані з дослідженнями формування електромагнітних імпульсів природного і штучного походження і їх вражаючих впливів на навколишнє середовище, перш за все на технічні засоби стратегічно важливих об'єктів України, зокрема на об'єкти ракетно-космічної, авіаційної техніки, і забезпечення захисту від блискавок технічних засобів, що застосовуються на таких енергооб'єктах України як атомні електростанції.