Новини 24.04.2024 р.

Факультет ЕлІТ організовує для шкіл міста Суми та області цікаву командну інтелектуальну гру Quiz!

Шановні учні та вчителі!

Гра відбудеться у захищеному, перевіреному приміщенні

Участь - абсолютно безкоштовна!

З Вами поруч (або навіть у Вашій команді, за бажанням) гратимуть декан та його заступники

Організатори - друзі факультету, відома у Сумах формація "Грай!"

У перерві - безкоштовний кейтеринг

Quiz - це інтелектуальна командна гра, що передбачає відповіді на цікаві питання. Команди змагаються між собою, вирішуючи завдання і головоломки.

Приходьте, гарантуємо:

• Драйв та емоції
  • Вишукані та пізнавальні питання!
  • Нові та цікаві знайомства!

Реєструємося:

Вже сформовані команди по 5-10 осіб: нехай капітан команди (чи хтось від його імені) заповнить елементарні дані про команду: назва, кількість учасників, контакти капітана (чи хтось від його імені) Не страшно, якщо склад незначним чином зміниться перед грою.

Якщо Ви не змогли знайти собі команду, але хочете взяти участь — також реєструйтесь. Є і для Вас така опція у формі. Команду для Вас знайдемо на місці.

Реєстрація триває до 09:00, 29.04.2024

Дата гри: 29 квітня (понеділок)

Час: 16:00

Місце: розішлемо адресу зареєстрованим

Не зволікайте, кількість місць для команд обмежена!