Новини 26.04.2021 р.

Вітаємо студентів кафедри електроенергетики та їх наукового керівника із зайнятими призовими місцями на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із галузі "Електротехніка та електромеханіка" 2020-2021 н.р.

Вітаємо студентів кафедри електроенергетики Ніконова Миколу Сергійовича, Крамського Ігоря Олександровича (група ЕТм-01) та їх наукового керівника к.ф.-м.н, доцента Петровського Михайла Васильовича із зайнятими призовими місцями на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із галузі "Електротехніка та електромеханіка", що проходив у Дніпровському державному технічному університеті у квітні 2021 року.

Наукова робота на тему «Розробка вимірювальної системи та програмного комплексу для збору та аналізу параметрів якості електроенергії», автори М.С. Ніконов, І.О. Крамський – Диплом II-го ступеня;

Наукова робота на тему «Розробка моделей схем релейного захисту в програмному комплексі MATLAB», автори І.О. Крамський, М.С. Ніконов – Диплом III-го ступеня.

Бажаємо науковцям кафедри електроенергетики плідної праці та подальших наукових звершень.

Результати конкурсу: http://elm-dstu-edu.org.ua/db/app/index.php