Новини 15.03.2023 р.

14.03.2023 року на кафедрою електроенергетики був організований «День професії» – онлайн-зустріч з представниками роботодавців

Із студентами та викладачами спілкувалися Олександр Васильович Маландій (заступник директора технічного з високовольтних мереж АТ “Сумиобленерго”), Віталій Юрійович Горбуль (директор з охорони праці АТ “Сумиобленерго”), Віктор Олександрович Рябченко (колишній технічний директор АТ “Сумиобленерго”), Жемаєв Сергій Степанович (колишній начальник служби РЗА Сумських магістральних електричних мереж).

Студенти кафедри отримали інформацію про структуру технічних служб електропередавальних організацій, наявні в них посади, основні обов’язки працівників на різних посадах.

Представники роботодавців надали відповіді на запитання студентів щодо можливості працевлаштування на профільних підприємствах, вимоги до рівня знань для успішного кар’єрного зростання.